ANKARA'NIN ŞİRİN SİTE HOBİ BAHÇELERİ

Bahçelerimizin özelliklerinden bahsetmek gerekirse şu şekilde maddeleyebiliriz: Her bir bahçemiz 504 metrekareliktir. Oldukça ferah ve geniştir. Her parsele özel elektrik ve su hattı bulunmaktadır. Ve bunlardan kesinlikle ekstra ücret alınmaz.

Doğayla iç içe huzurlu günler geçirmek istediğiniz zaman şehrin karmaşasından kaçabileceğiniz ufak bir bahçeniz olsun istemez misiniz? O halde isteğiniz gerçekleşmek üzere. Polatlı İlçesi Olukpınar Mahallesi’nde yer alan 46 adet bahçemizle beraber oluşturduğumuz yeni projemiz sizleri bekliyor.

Projemiz kapsamında satışa sunduğumuz bahçelerimizin tamamının konumu iyi ve manzarası oldukça geniş. İçinizi ferahlatacak olan bu bahçelere ailenizi de alarak gelip mükemmel bir haftasonu geçirmeniz mümkün olacak.

Bahçelerimizin özelliklerinden bahsetmek gerekirse şu şekilde maddeleyebiliriz: Her bir bahçemiz 504 metrekareliktir. Oldukça ferah ve geniştir. Her parsele özel elektrik ve su hattı bulunmaktadır. Ve bunlardan kesinlikle ekstra ücret alınmaz. Parsellerimizde foseptik çukuru ve tel örgü bulunmaktadır. Alan içerisine giden araç yolu 7.5 metredir. Olukpınar Asfalt yoluna yaklaşık olarak 300 metre uzaklıktadır. Bunun yanı sıra köy merkezine 500 metre ilçe merkezine ise 6 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Yani canınız sıkıldığı zaman kolaylıkla hızlı bir biçimde bahçelerinize ulaşabilirsiniz.