ANKARA'NIN BAĞLARI

Ankara’nın en çok tercih edilen bölgesi Temelli’de hayata geçirdiğimiz proje ile, hobi bahçesi ve bağ yaşamı arasındaki eşsiz ilişkiyi deneyimleme imkanı bulacaksınız. Düşük bütçelere özel olarak hazırlanan “Çardak Yaşamı”ndan, daha büyük yaşam alanları içeren “Bağ Evleri”ne kadar birçok özelliğe bu proje ile ulaşacaksınız. Ayrıca alanında ilk olarak “Ankara’nın Bağları” projemizde 11 bin metrekarelik alan sizler için sosyal ortak alan olarak ayrıldı.

Toplam 11.000 m2’lik sosyal ortak alan ile, sektöründe ilk ve tek proje olan Ankara’nın Bağları sizlere sayısız ayrıcalıklar sunuyor. 11.000 m2’lik sosyal alan içerisinde gezerken, belirli bölgelerde çeşitli meyve ağaçları ve üzüm bağları ile karşılaşacaksınız. Dalından kopardığınız meyveleri tadarak organik beslenmenin keyfini çıkaracak, sağlıklı yaşam için önemli bir adım atmış olacaksınız.

Ankara Bağları sakinlerimizin bir araya gelip sosyalleşebileceği bir mekan olarak tasarlanan Bağ Konağı, sizleri eski günlere götürerek nostaljik anlar yaşatacak. Bu güzel konakta aileniz, komşularınız ve sevdiklerinizle beraber kahvaltı yapabilecek, demli çaylarınızı yudumlayabileceksiniz.

Sizlere Ankara’nın Bağları projesi kapsamında, 8 adadan oluşan 55 yaşam alanı sunuyoruz. Her bir yaşam alanının 570 metrekare olduğu bu projede 65 m2’lik modern tasarımlı bağ evleri yer almaktadır. Geniş ve ferah verandasında bulunan ateş kuyusu ile eviniz vazgeçilmeziniz olacak.

Sizlere Ankara’nın Bağları projesi kapsamında, 5 adadan oluşan 55 yaşam alanı sunuyoruz. Her bir yaşam alanının 285 metrekare olduğu bu projede sevdikleriniz ve komşularınızla beraber huzur dolu anlar geçirebileceksiniz.