ESKİŞEHİR BOTANİK KENT HOBİ BAHÇELERİ

Sarısungur Mahallesi Asfalt yoluna 0 olan arazimiz, köy merkezi ile iç içedir. Eskişehir merkezine ise sadece 15 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Yani canınız sıkıldığı zaman kolaylıkla hızlı bir biçimde bahçelerinize ulaşabilirsiniz.

Doğayla iç içe huzurlu günler geçirmek istediğiniz zaman şehrin karmaşasından kaçabileceğiniz bir bahçeniz olsun istemez misiniz? O halde isteğiniz gerçekleşmek üzere. Odunpazarı İlçesi Sarısungur Mahallesi’nde yer alan 40 adet bahçemizle beraber oluşturduğumuz yeni projemiz sizleri bekliyor. Projemiz kapsamında satışa sunduğumuz bahçelerimizin tamamının konumu iyi ve göl manzaralıdır. İçinizi ferahlatacak olan bu bahçelere ailenizi de alarak gelip mükemmel bir hafta sonu geçirmeniz mümkün olacak.

Projemiz kapsamında satışa sunduğumuz bahçelerimizin tamamının konumu iyi ve manzarası oldukça geniş. İçinizi ferahlatacak olan bu bahçelere ailenizi de alarak gelip mükemmel bir haftasonu geçirmeniz mümkün olacak.

Bahçelerimizin özelliklerinden bahsetmek gerekirse şu şekilde maddeleyebiliriz: Her bir bahçemiz 415 metrekaredir. Oldukça ferah ve geniştir. Her parsele özel elektrik ve su hattı bulunmakta olup, bunlardan kesinlikle ekstra ücret talep edilmez. Aynı zamanda tüm parsellerimiz tel örgü ile çevrilmiş şekilde teslim edilmektedir. Projemizde bulunan ortak alanda ise çocuklarımızın çok daha güzel vakit geçirmesi adına çocuk parkı bulunmaktadır. Alan içerisine giden araç yolu 8 metredir. Sarısungur Mahallesi Asfalt yoluna 0 olan arazimiz, köy merkezi ile iç içedir. Eskişehir merkezine ise sadece 15 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Yani canınız sıkıldığı zaman kolaylıkla hızlı bir biçimde bahçelerinize ulaşabilirsiniz.